تیک آبی اینستاگرام

چگونه تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنیم ؟

توسط

در

تیک آبی اینستاگرام

تیک آبی اینستاگرام را چگونه دریافت کنیم؟

این مطلب در تاریخ 1402/02/16 بروزرسانی شده

تیک آبی اینستاگرام چیست ؟ با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمام دوستان و همراهان مدلین ،امروز درباره نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام قرار است با شما صحبت کنیم. در حال حاضر با بیشتر شدن استفاده کننده و مخاطب از شبکه های اجتماعی اینکه بخواهیم یک شبکه اصلی و پیج اصلی را از یک پیج جعلی تشخیص دهیم کار بسیار سختی است برای همین بسیاری از برد فرم های شبکه مجازی راههای تشخیص اکانت های فیک از اصل را ارائه می دهند که به این نوع راه حل یا تشخیص اکانت فیک از اصل وریفای کردن میگویند .

تیک آبی اینستاگرام

نحوه گرفتن تیک آبی در چندین سال قبل

در چند سال پیش به این صورت بود که افراد مبالغ هنگفتی را بابت گرفتن تیک آبی اینستاگرام به دفتر ها و افراد مدعی پرداخت می‌کردند تا از این طریق بتوانند اکانت خود را وریفای کنم ولی امروزه دیگر به این شکل نیست.شما به راحتی می توانید با داشتن پیش نیاز ها درخواست تیک اینستاگرام را از طریق نرم افزار ارسال کنید و در نهایت بعد از ۲۴ الی ۴۸ ساعت جواب قطعی رد شدن یا تایید شدن را دریافت کنید.

وریفای ( تیک آبی ) اینستاگرام چیست ؟

تیک آبی اینستاگرام لوگو آبی که در وسط آن علامت چک یا تیک خوردن است در کنار اسم پیج شما به نمایش در می آید و به نشان وریفای شدن پیج شما در یک شبکه اجتماعی می باشد برای اینکه تیک آبی اینستاگرام را بگیریم حتماً باید درخواست ها را از طریق پاسپورت گواهینامه یا هر مدرک معتبر دیگری که نشان دهد این اکانت متعلق به شما می باشد را برایشان از طریق پارتهایی که از قبل درج شدند ارسال کنید.

پیش نیاز و شرایط گرفتن وریفای اینستاگرام به چه صورت است ؟

برای گرفتن تایید وریفای اینستاگرام شرایط بسیار پیچیده و سختی را به وجود آوردن شما وقتی این شرایط را نداشته باشید پس از اینکه درخواست وریفای را ارسال می کنید به راحتی توسط رباتی ادمین اکانت شما رد می شود.
حالا برخی از این شرایط را با هم چک میکنیم تا ببینیم دقیقاً چه چیزهایی را نیاز دارند:

شرط اول

شرط اول برای این که به شما تیک آبی را اهدا کنند این می باشد که اکانت شما حتماً باید بسیار معتبر باشد این معتبر بودن اکانت دقیقاً به شخص شما بستگی دارد و اینکه کلیپ و مواردی را از اطراف کپی و در داخل پیج خود گذاشته باشید و جزو موارد زرد و قبول نکردن ای برای وریفای کردن پیج میباشد.

شرط دوم

شرط دوم بسیار زیاد به این که اکانت شما یک اکانت خصوصی خاص باشد اشاره می کند یعنی یک اکانت کاملاً منحصر به فرد را داشته باشید اگر اکانت این چنین داشته باشید و در نهایت چندین پیج به این صورت داشته باشید یکی از اکانت های شما وریفای می شود.

شرط سوم

برای اینکه بتوانیم تایید شدن پیج اینستاگرام را بگیریم و شرط سوم این است که حتماً تمام اطلاعات شما در داخل پایه و صورت کامل مشخص باشد و پروفایل شما داره عکس تحقیق از خودتان باشد و حتماً آیدی شما به صورت دقیق به اسم شما اشاره کند و همچنین برای اینکه بتوانید تیک آبی اینستاگرام را بگیرید باید در شبکه اینستاگرام فعال باشید و فعال بودن به معنای در هفته حداقل دو پست و ۸ استوری می باشد.

شرط چهارم

و چهارمین قسمت و در نهایت باید حتماً اکانت شما بازدید بالایی داشته باشد و از بخش سرچ اینستاگرام توسط افراد دیگر بسیار جستجو شده باشد.

تمامی شرایط و پیش نیاز های تیک آبی اینستاگرام را توسط تیم آژانس مدلین به راحتی پشت سر بگذارید ، کافی است با ما در تماس باشید

09120785698

02122347651


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *