شرکت مدلین ، پیشرو در انجام خدمات تیک آبی اینستاگرام ، دارنده بیش از 500 نمونه کار تیک آبی اینستاگرام در جهان و ایران ، برخی از خدمات اصلی آژانس مدلین : تیک آبی اینستاگرام ، اخبار جهانی ، تیک اسپاتیفای، تیک یوتیوب ، آی ام دی بی ، تیک ساندکلاد ، تیک تلگرام ، پخش موزیک و پادکست در سایت های جهانی شامل اپل موزیک ، یوتیوب ، رادیوجوان ، اسپاتیفای ، آمازون موزیک ، شزم و …. می باشد.

Medellin Agency

021-22347651 | 09126778304

آژانس مدلین

ویکی پدیا Wikipedia

Wikipedia

می توانید این مطلب را به دوستان خود ارسال کنید :

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email

این مطالب با توجه به بررسی دقیق آژانس مدلین گردآوری شده است ، شما را دعوت به ادامه خواندن این پست می کنیم :

ویکی‌پدیا یک دایره‌المعارف آنلاین رایگان با محتوای باز است که با تلاش مشترک جامعه‌ای از کاربران معروف به ویکی‌پدیان‌ها ایجاد شده است. هر کسی که در سایت ثبت نام کرده باشد می تواند مقاله ای برای انتشار ایجاد کند. برای ویرایش مقالات نیازی به ثبت نام نیست. نام این سایت از wiki گرفته شده است، یک برنامه سرور که هر کسی را قادر می‌سازد تا محتوای وب سایت را از طریق مرورگر وب خود ویرایش کند.

ویکی پدیا Wikipedia

ویکی پدیا Wikipedia

جیمی ولز و لری سانگر ویکی‌پدیا را به عنوان شاخه‌ای از یک پروژه دایره‌المعارفی قبلی، نوپدیا، در ژانویه 2001 تأسیس کردند. در اصل، ویکی‌پدیا برای ارائه محتوا برای نوپدیا ایجاد شد. با این حال، با تأسیس سایت ویکی، به زودی از محدوده پروژه قبلی فراتر رفت. از ژانویه 2015، این وب سایت بیش از پنج میلیون مقاله به زبان انگلیسی و بیش از این تعداد در مجموع به همه زبان‌های دیگر ارائه کرده است. در همان زمان، الکسا ویکی پدیا را به عنوان هفتمین سایت محبوب در اینترنت رتبه بندی کرد. ویکی پدیا تنها سایت غیرتجاری از ده سایت برتر بود.

انتقادات ویکی‌پدیا شامل ادعاهایی می‌شود که باز بودن آن، آن را غیرقابل اعتماد و غیرمعتبر می‌کند. از آنجایی که مقالات شامل خطوط فرعی نیستند، نویسندگان به طور عمومی در قبال آنچه می نویسند پاسخگو نیستند. به همین ترتیب، چون هر کسی می‌تواند هر مقاله‌ای را ویرایش کند، ورودی‌های سایت در برابر ویرایش‌های ناروا آسیب‌پذیر هستند. در آگوست 2007، ویرجیل گریفیتس سایتی به نام WikiScanner ایجاد کرد که در آن کاربران می توانستند منابع ویرایش های ورودی های ویکی پدیا را ردیابی کنند. گریفیث گزارش داد که ویرایش‌های خودسرانه معمولاً شامل سفید کردن یا حذف انتقاد از یک شخص یا سازمان یا برعکس، درج نظرات منفی در ورودی در مورد یک رقیب است. ویکی پدیا به هوشیاری ویراستاران برای یافتن و معکوس کردن چنین تغییراتی در محتوا بستگی دارد.

ویکی پدیا Wikipedia

ویکی پدیا Wikipedia

علاوه بر دایره المعارف، بنیاد غیرانتفاعی ویکی پدیا بر چندین پروژه با محتوای باز دیگر نظارت دارد، از جمله:

ویکی‌واژه، فرهنگ لغت و اصطلاحنامه
ویکی‌کتاب‌ها، مجموعه‌ای از متون آزاد و کتاب‌های دیگر
ویکی نقل قول، مجموعه ای از نقل قول ها
ویکی‌نبشته، مجموعه‌ای از اسناد منبع رایگان
ویکی دانشگاه، مجموعه ای از مواد آموزشی رایگان
ویکی گونه ها، فهرستی از گونه ها
متا ویکی که تمامی پروژه های دیگر را هماهنگ می کند.
ویکی پدیا یکی از اولین وب سایت های رسانه های اجتماعی بود.

تیک آبی اینستاگرام
تیک آبی تلگرام
کپی رایت اینستاگرام
حذف اکانت فیسبوک به روش دایمی و موقت

اکانت اینستاگرام آژانس مدلین

آژانس مدلین ، تیک آبی اینستاگرام
آژانس
مدلین

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات تماس ما :
09126778304
021-22347651

با ما در تماس باشید :

امتیاز شما به این مطلب
3.7/5

فهرست