دلیل دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام

دلیل دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام

دلیل دیسیبل شدن اکانت اینستاگرام

علت غیرفعال شدن اکانت اینستاگرامتون یا همون disable شدن اکانت اینستاگرامتون چیه?

  • دلایلش به دو دسته تقسیم میشن :

دسته اول در گرو شماست و دسته دوم در اختیار شما نیست.

دسته اول:

یه سری نکته‌ها هست که شما باید رعایت کنین و بهشون توجه داشته باشین ، در اکانت اینستاگرامتون و تخلف اون موارد باعث میشه اینستاگرام یه همچین رفتار بدی  باهاتون بکنه

  • ولی این حالات کدوما هستن:
  • استفاده از فالوور فیک:

 اینستاگرام از همون اول با فالوور‌های فیک ناسازگار بود و خط و نشون های خودش کشید اما در عمل شکست خورد !افرادی که فالوور فیک میزنن  هم برنامه هاشون پیشرفته تر هست و همگام با اینستاگرام اما خب گاهی  بعضیاشون ضعیف عمل میکنن و این فالوورها مشخص میشن روی اکانت ها و اون اکانت دیسیبل میشه. البته تحت شرایط خاص و ویژه‌ایی که اینستاگرام این شرایط خاص رو فاش نمیکنه. چون اگه اینجوری باشه هر شخصی به راحتی میتونه برای یه نفر دیگه فالوور فیک ارسال کنه و اکانتش دیسیبل کنه! پس اینکه خیلی ها میگن هر کسی فالوور فیک داشته باشه بسته میشه پیجش باید بگیم نه عزیزم به این راحتی ها هم نیست و شرایط خاص و ویژه‌ایی داره.

  • استفاده از ربات ها:

هزاران اکانت هرروزه دارن با ربات ها کسب و کار هاشون تو اینستاگرام رهبری میکنن و حتی خیلی ها سال هاست که ربات روی اکانتشون فعاله. به‌ویژه اینکه طراحان ربات ها از نظر فنی خیلی تراز بالاتری نسبت به کسانی دارن که برنامه های ساخت فالوور فیک میسازنن و مرتبا الگوریتم های ربات هاشون به روز میکنن. اما پیش آمدی که میوفته اینه که عده ای تو استفاده از ربات خیلی بی‌تحمل هستن و مرتبا سرعت افزایش میدن یا همه قابلیت ها ربات در بدترین شکل ممکن فعال میکنن و فشار زیادی روی اکانتشون میارن.شوربختانه به بلاکی ها هم توجه نمیکنن. هر بلاکی از سمت اینستاگرام یک هشدار هست به شما که آقا یا خانم مراقب کاری که داری میکنی باش من حواسم هست که چیکار میکنیا! اما افسوس بعد از رفع بلاکی این عزیزان بجای اینکه مدتی اصلا از ربات استفاده نکنن یا کارشون رو به دست‌کم برسونن میان بدتر سرعت بالاتر میبرن برای تلافی روزهایی که بلاک بودن!

  • ارسال محتوای تروریستی:

این مورد بیشتر اختیاری برخورد میشه و بیشتر برخوردها ، برخورد سیاسی هست .

  • ارسال محتوای خشونت آمیز:

حالا میخواد انتشار تصاویر خبری باشه یا ویدیو باشه ،  انتشار آزار رسوندن به خودتون باشه ، اذیت و آزار حیوانات باشه یا هر مورد دیگه…

ارسال محتواهایی در توهین به مسائل مربوط به زنان:

این یکی از مواردی هست که اینستاگرام خیلی سرش حساسه و اگر متوجه بشه که کوچکترین توهین و بی احترامی به حق و حقوق زنان کردید بدون هیچ تردیدی اکانتتون رو داغون میکنه.

خرید و فروش دارو های پزشکی:  خیلی از پیج هایی که در زمینه سلامتی فعالیت میکنن دارن اینکار رو انجام میدن و وقتی بسته میشن دنبال دلیل میگردن.

همچنین شما میتوانید مطالبی از قبیل گرفتن تیک آبی تلگرام ، چگونه در صفحه اول گوگل قراربگیریم ، لینکدین چیست و… را مطالعه کنید.

اینستاگرام آژانس مدلین را جهت دیدن نمونه کارها مشاهده کنید.


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *