دانلود از اینستاگرام

توسط

در

دانلودر اینستاگرام چیست؟


وب سایت Save Insta بهترین دانلودر آنلاین اینستاگرام است که می توان از آن برای دانلود ویدیوهای اینستاگرام با کیفیت بالا mp4، دانلود استوری ها و هایلایت های اینستاگرام ( Story Saver )، دانلود عکس ها و تصاویر پروفایل، دانلود حلقه ها و همچنین از اینستاگرام خصوصی دانلود کرد.

فقط لینک ویدیو یا تصویر را کپی کنید.

سپس آن را در کادر اینجا بچسبانید.

در نهایت، آن را در دستگاه خود ذخیره کنید، خواه آندروید، آیفون یا رایانه شخصی باشد.

به این ترتیب از آن برای دانلود ویدیوی اینستاگرام یا دانلود حلقه های اینستاگرام استفاده می کنید.

دانلود از اینستاگرام


بهینه ساز استوری اینستاگرام به صورت آنلاین


اگر می خواهید استوری اینستاگرام را دانلود کنید، باید در اینستاگرام از Story Saver استفاده کنید.

این ابزار به شما این امکان را می دهد که استوری اینستاگرام را به صورت آنلاین بدون لاگین دانلود کنید و استوری های اینستا را به صورت ناشناس ذخیره کنید.

شما قادر خواهید بود استوری اینستاگرام را بصورت رایگان HD با کیفیت بالا دانلود کنید.

سیور استوری اینستا محدودیتی ندارد و 24 ساعته در دسترس است و ناگفته نماند که استوری سیور سریع است.

از محافظ استوری اینستاگرام می توان برای دانلود آنلاین هایلایت اینستاگرام بدون حساب کاربری استفاده کرد.

دانلود از اینستاگرام


بهترین دانلود کننده استوری اینستاگرام (Story Saver)


وب سایت سیو اینستا دارای یک ویژگی منحصر به فرد استوری دانلودر اینستاگرام (استوری سیور) است که در آن می توانید استوری ها یا هایلایت های اینستاگرام را به صورت رایگان مشاهده، ذخیره و دانلود کنید، می توانید استوری اینستاگرام را با نام کاربری یا لینک و استوری یا هایلایت دانلود کنید.

با استفاده از استوری سیور با کیفیت بالا 1080p ذخیره می شود، همچنین می توانید از این سرویس به عنوان نمایشگر استوری اینستاگرام استفاده کنید که در آن می توانید استوری ها و هایلایت های اینستا را به صورت ناشناس مشاهده کنید.

دانلود از اینستاگرام

چگونه استوری های اینستاگرام را به صورت ناشناس آنلاین ذخیره کنیم؟


برای دانلود استوری اینستاگرام با کیفیت بالا مراحل زیر را دنبال کنید:

  1. لینک داستان را کپی کنید یا نام کاربری شخصی که می خواهید استوری هایش را ذخیره کنید را کپی کنید.
  2. روی تب Story کلیک کنید و لینک استوری را پیست کنید یا اگر می خواهید استوری اینستاگرام را با نام کاربری دانلود کنید نام کاربری را روی کادر بنویسید تا استوری ذخیره شود.
  3. داستان مورد نظر برای دانلود را انتخاب کنید و روی دکمه دانلود کلیک کنید. “همه داستان ها و نکات برجسته نشان داده می شوند”.

دانلود از اینستاگرام

بهترین دانلود کننده ویدیو اینستاگرام


در وب سایت SaveInsta می توانید انواع ویدیوها را از اینستاگرام دانلود کنید.

می‌توانید ویدیوهای اینستاگرام را در پست‌ها، IGTV، Reels و ویدیوها را در استوری دانلود کنید.

برای انجام این کار فقط باید لینک ویدیو را کپی کنید سپس آن را در کادر اختصاص داده شده در بالا قرار دهید، سپس می توانید ویدیوی اینستاگرام HD را دانلود کنید.

دانلود از اینستاگرام


دانلود ویدیو اینستاگرام آنلاین 1080p


در دانلودر ویدیوی اینستاگرام می‌توانید ویدیوهای اینستاگرام را به صورت آنلاین با کیفیت فول اچ‌دی دانلود کنید، همچنین می‌توانید ویدیوهای ig و ویدیوهای لایو را ذخیره کنید، برای اینکه بتوانید ویدیوهای اینستاگرام را دانلود یا مشاهده کنید لازم نیست وارد حساب کاربری خود شوید.

همچنین ویدیوهای خصوصی اینستاگرام را به صورت mp4 دانلود کنید و می توانید ویدیوهای حلقه های اینستاگرام را نیز دانلود کنید.

دانلود از اینستاگرام


آیا می توانم استوری اینستاگرام شخصی را بدون اینکه او بداند مشاهده کنم؟


بله، شما می توانید استوری ها یا هایلایت های اینستاگرام را به صورت ناشناس بدون ورود به سیستم و بدون اطلاع آن ها مشاهده کنید.

از صفحه ما در استوری نمایشگر اینستاگرام، این امکان را به شما می دهد تا استوری ها و هایلایت های اینستاگرام را به صورت رایگان تماشا کنید.

دانلود از اینستاگرام


نمایش آنلاین عکس پروفایل اینستاگرام با آدرس اینترنتی


اگر می خواهید عکس پروفایل اینستاگرام را در اندازه کامل HD ببینید.

به صفحه نمایشگر پروفایل اینستاگرام بروید، جایی که می توانید عکس پروفایل اینستاگرام را بدون حساب بزرگنمایی کنید، چه حساب کاربری عمومی یا خصوصی باشد، می توانید عکس پروفایل را در اندازه کامل ببینید.

دانلود از اینستاگرام


دانلودر آنلاین ویدیو اینستاگرام خصوصی


اگر می‌خواهید ویدیوهای خصوصی اینستاگرام را دانلود کنید، با ورود به حساب کاربری خود به صفحه ذخیره از حساب‌های خصوصی اینستاگرام بروید و سپس لینک آدرس پست (ویدئو، استوری، عکس و …) را که می‌خواهید ذخیره کنید و کپی کنید.

آن را در کادر اول در دانلودر خصوصی از بالا قرار دهید، سپس متن زیر آن را در کادر دوم کپی کنید و در تب جدید مرورگر خود باز کنید، در آخر کد منبع را در مرورگر خود کپی کنید و در کادر سوم پیست کنید و روی view کلیک کنید.

همچنین شما میتوانید مطالبی از قبیل بازگردانی پیج هک شده بدون ایمیل و شماره ، ایجاد فهرست با استفاده از افزونه ، UX چیست و چه کاربردی دارد؟ و… را مطالعه نمایید.

جهت آموزش های بیشتر اینستاگرام آژانس مدلین را فالو داشته باشید.