شرکت مدلین ، پیشرو در انجام خدمات تیک آبی اینستاگرام ، دارنده بیش از 500 نمونه کار تیک آبی اینستاگرام در جهان و ایران ، برخی از خدمات اصلی آژانس مدلین : تیک آبی اینستاگرام ، اخبار جهانی ، تیک اسپاتیفای، تیک یوتیوب ، آی ام دی بی ، تیک ساندکلاد ، تیک تلگرام ، پخش موزیک و پادکست در سایت های جهانی شامل اپل موزیک ، یوتیوب ، رادیوجوان ، اسپاتیفای ، آمازون موزیک ، شزم و …. می باشد.

Medellin Agency

021-22347651 | 09126778304

آژانس مدلین

حضور در صفحه اول گوگل

حضور در صفحه اول گوگل

می توانید این مطلب را به دوستان خود ارسال کنید :

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در email

این مطالب با توجه به بررسی دقیق آژانس مدلین گردآوری شده است ، شما را دعوت به ادامه خواندن این پست می کنیم :

آژانس دیجیتال مارکتینگ مدلین

قرار گرفتن در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل برای همه کسانی که در وب کار می کنند مهم است.

در پاسخ به این سوال که چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیرید، تنها یک پاسخ تضمینی وجود دارد: باید در گوگل تبلیغ کنید و فرصت حضور در صفحه اول گوگل را از این شرکت خریداری کنید.

ما مطمئن هستیم که شما منتظر این پاسخ نبودید و در جستجوی پاسخ دیگری این درس را مطالعه می کنید.

اما ما عمداً بحث را اینگونه شروع کردیم تا مطمئن باشید هیچ راه تضمینی برای ورود به صفحه اول گوگل (غیر از پرداخت پول خود گوگل) وجود ندارد و باید هرکس دیگری را که چنین پیشنهادی می دهد با شک و تردید مشاهده کنید.

برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل، تبلیغات معمولا بهترین گزینه نیست

تخمین زده می شود که حدود 20 درصد از ترافیک صفحه اول گوگل به لینک های تبلیغاتی هدایت می شود و قطعا این سهم کمی نیست.

اما باید به یاد داشته باشیم که کاربران به لینکی که به طور طبیعی در نتایج جستجوی اصلی (اصطلاحاً: نتایج جستجوی ارگانیک) ظاهر می شد، بسیار بیشتر از لینکی که با پرداخت و در قالب یک تبلیغ نمایش داده می شد، اعتماد دارند.

نکته واضح دیگری وجود دارد که نباید فراموش کنیم:

وقتی برای محتوای خود تبلیغ می کنیم، محتوای ما فقط تا زمانی که هزینه تبلیغات را پرداخت می کنیم، فعال می ماند.

بنابراین نمی توان گفت که من پول می دهم تا در صفحه اول گوگل باشم و سپس برای همیشه آنجا بمانم. این فقط برای مدت زمان مشخصی ترافیک شما را خریداری می کند.

تعداد بازدید یک مقاله/مطالب مزیت چندانی برای آن مقاله نیست و اگر با تبلیغات کلیکی یا هر روش دیگری مقاله را هزاران بار به مخاطب نمایش دهیم در نهایت میدان رقابت به مقاله دیگری داده می شود. / محتوایی که قوی تر است، اما بازدید کمتری دارد. تحویل خواهد داد

اینها دلایلی است که سئو (بهینه سازی موتور جستجو) در تولید محتوا جدی گرفته می شود.

در صفحه اول بودن فرمول مشخصی ندارد

در گذشته الگوریتم های موتورهای جستجو ساده تر و قابل پیش بینی تر بودند.

در سال های اخیر با استفاده از هوش مصنوعی و توسعه روش های یادگیری ماشینی، به تدریج از اهمیت ظاهر محتوا کاسته شده و سهم رفتار کاربر و رضایت کاربر از محتوا افزایش یافته است.

حضور در صفحه اول گوگل

این مثال بزرگنمایی شده را در نظر بگیرید:

فرض کنید می خواهید مقاله ای بنویسید که با جستجوی عبارت روش های موثر کاهش وزن در صفحه اول نتایج جستجوی گوگل نمایش داده شود.

  • دو روش زیر را در نظر بگیرید:

تاکید بر کلمات: فرد متنی می نویسد و آن را با کلمات و عباراتی مانند لاغر شدن، لاغر ماندن، روش های موثر کاهش وزن و روش های کاهش وزن پر می کند.

تاکید بر رضایت مخاطب: شخصی متنی می نویسد که وقتی فردی به دنبال روش های موثر کاهش وزن می گردد و به آن می رسد با خواندن متن و حواشی و لینک ها و فایل های پیشنهادی راضی می شود و به گوگل باز نمی گردد. برای جستجوی روش های موثر کاهش وزن. بازگشت به گوگل این پیام را به موتور جستجو می دهد که مشکل و سوال فرد حل شده است).

روش اول مبتنی بر ظاهر است و روش دوم بر رفتار مخاطب متمرکز است.

در سال های اخیر، یادگیری ماشین و هوش مصنوعی به افزایش تدریجی سهم معیارهای نوع دوم (رفتار مخاطب) و کاهش اهمیت معیارهای نوع اول (ظاهر) کمک کرده است.

البته این دو مثال بسیار اغراق آمیز و غیر دقیق هستند اما مفهوم ما را به خوبی بیان می کنند.

هرچه سهم رفتار و سلیقه کاربر در ارزیابی محتوا را افزایش دهیم، پیش بینی مکانیکی نتیجه جستجو دشوارتر می شود.

بر این اساس، باید به خاطر داشته باشیم که هیچ توصیه‌ای – به ویژه توصیه‌های مبتنی بر ظاهر – تضمین نمی‌کند که محتوای ما در نتایج جستجو بالا می‌رود و به صفحه اول نتایج می‌رسد.

اما پیروی از این نوع توصیه‌ها و تکنیک‌ها کمک می‌کند تا در شرایط مساوی یا در شرایطی که موتور ارزیابی متن هوشمند قادر به قضاوت قطعی در مورد کیفیت محتوای ما نیست، ترازو به سمت ما منحرف شود.

ما همه این مطالب و توضیحات را مطرح می کنیم تا آنچه را که در ادامه می آید پیشنهادهای خوب بدانید نه قوانین مطلق.

قبل از نوشتن متن کلمه کلیدی یا عبارت کلیدی را مشخص کنید

لحظه ای که می خواهید شروع به نوشتن کنید، خودتان تصمیم بگیرید که چه سوالی می خواهید این مقاله در صفحه اول گوگل نمایش داده شود. این اصطلاح کلمه کلیدی کانونی یا اصطلاح تمرکز نامیده می شود.

فرض کنید می خواهیم در پیوست مقاله ای در مورد مذاکره بنویسیم. سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که کدام یک از موارد زیر را می خواهیم به عنوان کلمه یا عبارت کلیدی انتخاب کنیم:

مذاکره

اصول مذاکره

آموزش مذاکره

تعریف مذاکره چیست؟

ترفندهای مذاکره

مذاکره کننده حرفه ای تجاری کیست؟

البته اینکه کدام یک از این کلمات را انتخاب می کنید به عوامل زیادی بستگی دارد. از جمله این عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

چی میگی تو؟ در مورد اصول مذاکره صحبت می کنید یا ترفندهای مذاکره؟ یا صرفاً تعریف مذاکره را به صورت جدی و آکادمیک ارائه می کنید؟

در کدام عبارت می توانید راحت تر رقابت کنید؟ قطعا قرار گرفتن در صفحه اول با کلمه مذاکره دشوارتر از قرار گرفتن در یک صفحه با عبارت مذاکره کننده حرفه ای کسب و کار خواهد بود.

کدام یک به هدف شما نزدیکتر است؟ به عنوان مثال، اگر قصد دارید دوره آموزشی مذاکره خود را تبلیغ کنید، آموزش مذاکره می تواند مفیدتر از مذاکره باشد و نرخ تبدیل بالاتری ایجاد کند. تلاش برای دریافت کلمه مذاکره در گوگل، حتی با فرض اینکه اعتبار بیشتری داشته باشد، لزوما درآمد بیشتری ایجاد نمی کند.

افزونه های سئو مانند Yoast برای وردپرس، این اولین سوالی است که در زیر هر مقاله از شما می پرسند. کلمه کلیدی سئو یا تمرکز شما چیست؟

این افزونه ها می توانند به شما در بهینه سازی محتوای خود بر اساس کلمه یا عبارتی که مشخص می کنید کمک کنند.

نکته ای برای زمانی که در انتخاب کلمه کلیدی شک دارید

نکته ای که در ادامه می آید تجربه ما در متمم است و از آن دفاع قطعی نمی کنیم. اما ما همیشه به عنوان یک قانون از آن پیروی کرده ایم.

فرض کنید نمی دانیم کدام یک از سه عبارت زیر (که کم و بیش یکسان هستند) را انتخاب کنیم:

بهبود کیفیت تصمیم گیری

تصمیم گیری با کیفیت بهتر

بهبود کیفیت تصمیم گیری

ما می توانیم هر یک از این موارد را در گوگل جستجو کنیم و ببینیم آیا گوگل پیشنهاد دیگری در پایین صفحه دارد یا خیر.

در مورد اول و سوم (ارتقای کیفیت تصمیم گیری و ارتقای کیفیت تصمیم گیری) پیشنهاد دیگری پیشنهاد نمی شود.

اما وقتی برای تصمیمی با کیفیت بهتر جستجو می‌کنید، گوگل نتایج دیگری را نیز پیشنهاد می‌کند (پیشنهادات Google می‌تواند در زمان‌های مختلف و برای کاربران مختلف متفاوت باشد)

سخن پایانی

آژانس دیجیتال مارکتینگ مدلین

آژانس مدلین تنها آژانس دیجیتال مارکتینگی است در سطح جهانی فعالیت میکند و دفترشان درسعادت آباد تهران است.

همچنین شما میتوانید مطالب ، چگونه در صفحه اول گوگل قراربگیریم ،ترفندهای واتسآپ ، تیک آبی اینستاگرام به روش مدیا پارتنر و… را مطالعه کنید.اینستاگرام آژانس مدلین @medellin.ir است.جهت مشاوره و پرسش سوالات خود با شماره 09126778304 تماس بگیرید.

آژانس مدلین ، تیک آبی اینستاگرام
آژانس
مدلین

دیدگاهتان را بنویسید

اطلاعات تماس ما :
09126778304
021-22347651

با ما در تماس باشید :

امتیاز شما به این مطلب
3.7/5

فهرست