تیک آبی جیمیل

توسط

در

تیک آبی جیمیل

در حالی که به نظر می‌رسد توییتر قصد دارد یکپارچگی علامت آبی را به عنوان یک شاخص اعتماد تضعیف کند، گوگل در حال پیاده‌سازی سیستم چک مارک آبی خود است و کاربران جی‌میل اکنون شاهد نمایش تیک‌های آبی جدید در کنار نمایه‌های برند تایید شده در صندوق ورودی خود هستند.


طبق گفته گوگل:


در سال 2021، ما شاخص‌های برند برای شناسایی پیام (BIMI) را در جی‌میل معرفی کردیم، ویژگی‌ای که فرستندگان را ملزم می‌کند از احراز هویت قوی استفاده کنند و لوگوی برند خود را تأیید کنند تا لوگوی برند را به‌عنوان نماد در ایمیل‌ها نمایش دهند.

با تکیه بر این ویژگی، کاربران اکنون یک نماد تیک را برای فرستندگانی که از BIMI استفاده کرده اند، می بینند. این به کاربران کمک می‌کند پیام‌های ارسال‌کنندگان قانونی در مقابل جعل‌کنندگان را شناسایی کنند.”

تیک آبی جیمیل

تیک آبی جیمیل برای چه کسانی مناسب است؟

بنابراین، کسب‌وکارهایی که فرآیند تأیید برند Google را که مستلزم ثبت لوگوی شما با VMC و سطح بالاتری از امنیت حساب است، اتخاذ کرده‌اند، اکنون یک علامت آبی در Gmail دریافت می‌کنند که به گیرندگان اطمینان بیشتری می‌دهد که شما همان کسی هستید که ادعا می‌کنید.

که به‌روزرسانی خوبی است، به خصوص با توجه به میزان هرزنامه ایمیلی که این روزها در گردش است.

برای برندها، در صورت امکان، برای جدا کردن خود از هرزنامه‌ها و کلاهبرداران ایمیل، ارزش اجرای این کار را دارد.

تیک آبی جیمیل

آیا تیک آبی جیمیل رایگان است؟

اما باز هم، نمی‌دانم که آیا تصمیم توییتر برای فروش تیک‌مارک‌های آبی، اعتماد به این شاخص را تا حدی کاهش می‌دهد یا خیر.

متا همچنین اکنون تیک‌های آبی را می‌فروشد، و هر چه مردم بتوانند به سادگی این شاخص‌ها را بخرند، کمتر نشان دهنده هویت تأیید شده و تأیید شده است.

این می تواند اثربخشی آن را به طور کلی کاهش دهد – اما هنوز، با تأیید واقعی، ممکن است تأثیر زیادی بر درک کاربر نداشته باشد، که تضمین می کند این یک شاخص معتبر باقی می ماند.

گوگل می گوید که تیک های جدید Gmail برای همه مشتریان Google Workspace، از جمله حساب های شخصی Google، و همچنین مشتریان قدیمی G Suite Basic و Business در دسترس است.

می تواند ارزش کاوش را داشته باشد.

تیک‌های جدید از امروز در صندوق‌های ورودی جیمیل منتشر می‌شوند.

همچنین شما میتوانید مطالبی از قبیل امنیت وردپرس ، امنیت سایت ، امنیت شبکه و… را مطالعه نمایید.

جهت آموزش های بیشتر اینستاگرام آژانس مدلین را فالو داشته باشید.


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *