برای درخواست بررسی در اینستاگرام، حساب خود را تأیید کنید

برای درخواست بررسی در اینستاگرام، حساب خود را تأیید کنید

توسط

در

Fix Confirm Your Account To Request A Review On Instagram

15 آذر ماه 1401 توسط آژانس مدلین منتشر شد

برای رفع مشکل با تأیید حساب خود برای درخواست بررسی، باید فرم «اکانت اینستاگرام من غیرفعال شده است» را پر کنید و سپس آن را به اینستاگرام ارسال کنید.

می‌توانید پاسخ را از طریق پست دریافت کنید و بررسی حساب انجام می‌شود و پس از آن حسابتان را پس می‌گیرید.

همچنین می توانید برای حل این مشکل برنامه را از گوگل پلی یا اپ استور حذف و سپس دوباره نصب کنید.

از آنجایی که این پیغام‌های خطا عمدتاً به دلیل فعالیت‌های غیرمعمول و مشکوک در حساب نمایش داده می‌شوند، می‌توانید داده‌های کش را نیز پاک کنید یا داده‌های بارگذاری اینستاگرام را برای کمک به عملکرد بهتر و همچنین حل مشکل، پاک کنید.

اینستاگرام، برای بررسی یک حساب کاربری، معمولا کمتر از بیست و چهار ساعت زمان می برد، اما در برخی موارد، بازیابی اکانت ممکن است تا 3 هفته طول بکشد.

در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مشکوک و غیراصولی در اکانت اینستاگرام، کاربر باید اطلاعات را برای بازگرداندن حساب تایید کند.

اگر فرم «اکانت اینستاگرام من غیرفعال شده است» را پر کنید، اکانت های غیرفعال و غیرفعال شده توسط اینستاگرام قابل بازیابی هستند. اما اگر حساب خود را عمدا حذف کرده باشید، نمی توانید آن را بازیابی کنید.

تأیید کنید که شما وارد می شوید: چرا؟؟؟


عمدتاً هنگامی که یک پیام خطا برای تأیید حساب دریافت می کنید، به دلیل فعالیت مشکوک اخیر در حساب شما است. از آنجایی که اینستاگرام سیاست‌های شفاف و منصفانه دارد، می‌خواهد محتوایی که در پلتفرم به اشتراک می‌گذارید معتبر و صد در صد واقعی باشد.

بنابراین، برای جلوگیری از ربات‌ها در حساب کاربری و حفظ اعتماد و یکپارچگی پلتفرم، اینستاگرام به تایید اطلاعات خود نیاز دارد.

با تایید کاربران اطلاعات خود، جامعه اینستاگرام می‌تواند حساب‌هایی را که به دلیل واقعی ساخته نشده‌اند و همچنین سعی در گمراه کردن فالوورها دارند، پیدا کند.

اما به احتمال زیاد هنگامی که نشانه ای از عدم اصالت احتمالی در حساب وجود دارد، از کاربر می خواهد که اطلاعات آن را تأیید کند.

 • نحوه انجام – برای درخواست بازبینی حساب خود را تأیید کنید:
 • برای رفع مشکل، روش های زیر را دنبال کنید:
 1. فرم «اکانت اینستاگرام من غیرفعال شده است» را پر کنید
 2. اگر اخیراً یک هشدار تأیید حساب خود دریافت کرده اید، باید فرم را پر کنید تا پرونده را ادامه دهید. فرم اکانت اینستاگرام من غیرفعال شده است باید در داخل برنامه پر شود و سپس آن را ارسال کنید.

همانطور که فرم را پر می کنید و آن را ارسال می کنید، برای بررسی یا بررسی ارسال می کنید تا تأیید شود که این شما هستید و هیچ کس دیگری. همچنین به نظر می رسد این موضوع در موقعیت جغرافیایی خاص بیشتر از سایر مکان ها رخ می دهد.

در اینجا مراحل دقیقی وجود دارد که باید برای تکمیل فرم انجام دهید:

🔴 مراحل زیر:

ابتدا باید از iCloud دستگاه خود از تنظیمات نسخه پشتیبان تهیه کنید. این برای اهداف ایمنی است تا هیچ داده ای از بین نرود.

مرحله 1: در مرحله بعد، باید به بخش General در داخل برنامه تنظیمات بروید.

مرحله 2: سپس بر روی Erase all Contents and Settings کلیک کنید.

مرحله 3: برنامه اینستاگرام را باز کنید و سعی کنید وارد شوید.

مرحله 4: از آنجایی که برنامه وارد حساب کاربری شما نمی شود، پیامی با گزینه Learn More به شما نشان داده می شود. روی آن کلیک کنید.

مرحله 5: سپس روی لطفا به ما اطلاع دهید کلیک کنید.

مرحله 6: فوراً فرمی را روی صفحه باز می کند. این همان “اکانت اینستاگرام من غیرفعال شده است” است.

مرحله 7: باید نام کامل، نام کاربری، شناسه ایمیل و شماره تلفن خود را وارد کنید.

مرحله 8: پس از ارسال فرم، پیام تأییدی نشان می دهد که گزارش شما ارسال شده است. با تشکر از تماس با اینستاگرام

مرحله 9: در مرحله بعد، باید دستگاه خود را مجددا راه اندازی کنید.

پس از ارسال فرم، صبورانه منتظر پاسخ اینستاگرام به آن باشید. به احتمال زیاد ظرف 24 ساعت آن را دریافت خواهید کرد، با این حال، این احتمال وجود دارد که تا 3 روز طول بکشد. باید مرتباً پاسخ را در ایمیل خود بررسی کنید.

به احتمال زیاد اینستاگرام از شما می‌خواهد که عکس‌هایی از خودتان در حالی که یک کد دست‌نویس در دست دارید برایشان بفرستید. بررسی حساب ممکن است تا چند روز طول بکشد و اگر بازبینی با موفقیت انجام شود، می‌توانید حساب خود را پس بگیرید. از طریق پست نیز اطلاع رسانی خواهد شد.

 • اینستاگرام را حذف و دوباره نصب کنید


حذف نصب و نصب مجدد اینستاگرام همچنین می تواند به شما در حل مشکل تأیید حساب خود برای درخواست بازبینی کمک کند. این اساساً یک پیام خطایی است که هنگام شناسایی فعالیت‌های مشکوک یا غیرعادی نشان داده می‌شود. بنابراین، اگر حساب کاربری شما باز نشد، باید ابتدا آن را حذف کنید و سپس دوباره به فروشگاه Google Play بروید تا آن را نصب کنید.

گاهی اوقات، به دلیل اشکالات برنامه، بسیاری از مشکلات ظاهر می شوند و با حذف نصب برنامه قابل حل هستند. بنابراین، به منوی دستگاه بروید و از آنجا روی برنامه کلیک کنید و نگه دارید.

برخی از گزینه ها را مشاهده خواهید کرد که از میان آنها Uninstall را انتخاب کنید. سپس، اگر از اندروید برای دانلود و نصب مجدد برنامه استفاده می کنید، باید به فروشگاه Google Play بروید. اما اگر از iOS استفاده می کنید، برای نصب اپلیکیشن اینستاگرام به اپ استور مراجعه کنید. پس از نصب، سعی کنید به برنامه خود وارد شوید تا ببینید آیا کار می کند یا خیر.

کش را پاک کنید


باید با پاک کردن کش داده های اپلیکیشن اینستاگرام مشکل را حل کنید. پس از حذف داده های کش موجود در برنامه، برنامه بهتر عمل می کند. حذف داده ها به معنای پاک کردن حساب شما نیست، بلکه انجام آن مقداری از حافظه را نیز آزاد می کند.

در اندروید، می‌توانید داده‌های کش را پاک کنید، اما در iOS باید تخلیه داده‌ها باشد که به حل مشکل کمک می‌کند.

🔴 مراحل دنبال کردن [اندروید]:

مرحله 1: برنامه تنظیمات را در دستگاه خود باز کنید.

مرحله 2: در مرحله بعد، باید به پایین اسکرول کنید و روی Application and Permission کلیک کنید.

مرحله 3: سپس باید روی Manage apps کلیک کنید.

مرحله 4: برای یافتن برنامه اینستاگرام باید لیست برنامه ها را به پایین اسکرول کنید. روی آن کلیک کنید.

مرحله 5: در مرحله بعد روی Internal Storage کلیک کنید و سپس روی Clear Cache با رنگ قرمز کلیک کنید تا داده های کش اینستاگرام حذف شود.

🔴 مراحل دنبال کردن [iPhone]:

مرحله 1: باید با رفتن به تنظیمات آیفون شروع کنید.

مرحله 2: به پایین بروید و روی General کلیک کنید

مرحله 3: سپس باید روی iPhone Storage کلیک کنید. مدتی طول می کشد تا دستگاه بتواند لیست کامل برنامه ها را نشان دهد.

مرحله 4: در مرحله بعد، می توانید لیست برنامه هایی را که در آن لحظه در آیفون شما در دسترس هستند، مشاهده کنید.

مرحله 5: برای یافتن برنامه اینستاگرام به پایین بروید.

مرحله 6: گزینه Offload App را دید. روی آن کلیک کنید و دوباره آن را تایید کنید.

مرحله 7: با این کار اطلاعات کش اینستاگرام در آیفون پاک می شود.

از ارائه اطلاعات خود متشکریم – چه مدت طول می کشد:
پس از اینکه اطلاعات شناسایی خود را با موفقیت ارائه کردید، پیام تشکر برای ارائه اطلاعات خود را خواهید دید. این تضمین می کند که اطلاعات شما با موفقیت بارگذاری شده است و روند بررسی آغاز شده است.

کمتر از 24 ساعت طول می کشد تا فرآیند بازبینی کامل شود و در بسیاری از موارد بازگرداندن حساب شما انجام شود. با این حال، در بسیاری از موارد، ممکن است تا 1 هفته طول بکشد تا فرآیند بررسی تکمیل شود. حتی در موارد تاخیر شدید، فرآیند بررسی یک ماه طول می کشد تا تکمیل شود.

در اینجا شما هیچ نقشی ندارید جز اینکه بنشینید و بررسی کنید که آیا پاسخی دریافت می کنید یا خیر. فرم های بررسی توسط مقامات اینستاگرام به صورت دستی انجام می شود تا مشخص شود که آیا یک اکانت می تواند دوباره فعال شود یا خیر.

می توانید سه روز صبر کنید و سپس یک ایمیل در مورد مشکل خود به اینستاگرام ارسال کنید تا از آنها کمک بگیرید.

چرا اینستاگرام درخواست بررسی می کند:
اینها ممکن است دلایل زیر باشد:

نقض دستورالعمل های انجمن

اگر اینستاگرام از شما خواسته است که حساب کاربری خود را بررسی کنید، ممکن است به این دلیل باشد که با ارسال محتوای نامناسب در حساب اینستاگرام خود، دستورالعمل های انجمن را نقض کرده اید. اگر از طریق هر پستی قوانین انجمن اینستاگرام را نقض کرده باشید، توسط خود اینستاگرام حذف خواهند شد.

پست های نامناسب توسط دیگران در اینستاگرام گزارش می شود و به همین دلیل است که اینستاگرام برای شما درخواست بررسی ارسال می کند. باید به خاطر بیاورید که آیا اخیراً چیزی را پست کرده اید که می تواند به احساسات دیگران آسیب برساند یا دستورالعمل های اینستاگرام را نقض کند تا دلایلی را که اینستاگرام برای بررسی حساب شما درخواست می کند، بیابید.

قبل از اینکه دفعه بعد هر چیزی را در اینستاگرام پست کنید، مطمئن شوید که آن را به دقت بررسی کنید تا ببینید آیا ارسال آن در پلتفرم اینستاگرام مناسب است یا خیر.

اکانت شما هک شده است

در صورت هک شدن اکانت اینستاگرام از شما درخواست می شود که بررسی شود. از آنجایی که اینستاگرام متوجه فعالیت‌های معمول در حساب شما شده است، برای شما پیامی را ارسال کرده است تا حساب خود را تأیید کنید تا فقط مطمئن شوید که مالک واقعی هستید یا خیر.

اگر اینستاگرام شما هک شده باشد، می‌توانید فعالیت‌هایی را در حساب خود پیدا کنید که توسط شما انجام نشده است. تغییرات زیادی را در حساب خود خواهید دید که توسط شما ایجاد نشده است.
برای کمک به بازگرداندن ایمن حساب خود و جلوگیری از استفاده هکر از آن، اینستاگرام گزینه Confirm your account را برای درخواست بازبینی در حساب شما قرار داده است. فقط پس از بررسی حساب خود، می توان دوباره از آن استفاده کرد.

حساب غیرفعال است

اینستاگرام ممکن است از شما بخواهد که در صورتی که حساب شما را غیرفعال کرده است، حساب خود را بررسی کنید. ممکن است در مورد دلایل غیرفعال کردن ناگهانی اکانت اینستاگرام تعجب کنید.
اگر اکانت‌ها را به‌شدت در اپلیکیشن اینستاگرام از اکانت اینستاگرام خود دنبال کرده یا آنفالو کرده‌اید، می‌تواند باعث غیرفعال شدن حساب شما شود.

حتی اگر برای افراد غریبه پیام‌های هرزنامه ارسال کرده باشید و آنها حساب شما را گزارش کرده باشند، می‌تواند حساب شما را نیز غیرفعال کند. علاوه بر این، اگر در هر پست اینستاگرام کامنت های نامناسبی ارسال کرده باشید، می تواند اکانت شما را توسط عموم گزارش کند که می تواند منجر به غیرفعال کردن حساب کاربری شما در اینستاگرام شود.

اگر اخیراً چیزی را پست کرده اید که قوانین حق چاپ را نقض می کند، می تواند باعث غیرفعال کردن حساب شما نیز شود و برای بازگرداندن آن باید حساب خود را بررسی کنید.

سوالات متداول:

 1. چقدر طول می کشد تا اینستاگرام اکانت شما را بررسی کند؟
  بررسی حساب در برخی موارد کمتر از بیست و چهار ساعت طول می کشد. با این حال، در موارد بسیار کمی، ممکن است تا 3 هفته، چند روز یا حتی یک ماه طول بکشد تا حساب شما پس از بررسی بازگردد. برخی از کاربران گفته‌اند که ماه‌ها طول کشید تا حساب‌های خود را در اینستاگرام بررسی کنند. با این حال، عمدتاً در بیشتر موارد، خواهید دید که بررسی حساب شما 24 ساعت طول می کشد.

این فرآیند فقط مربوط به روش آنلاین نیست. هر یک از فرم ها توسط افسران واقعی بررسی می شود. قبل از اینکه به این نتیجه برسند که آیا حساب حذف یا فعال می شود، داده ها توسط آنها پردازش می شود. هر روز، هزاران گزارش بررسی ارسال می شود، بنابراین، بررسی همه حساب ها در یک روز غیرممکن است.

 1. آیا اینستاگرام یک حساب غیرفعال شده را به شما برمی گرداند؟
  اگر به اشتباه اکانت اینستاگرام خود را حذف کرده اید، آن را پس نخواهید گرفت زیرا آن را برای همیشه حذف کرده اید.

با این حال، اگر اکانت توسط اینستاگرام غیرفعال شده است، باید اکانت را از اینستاگرام بازیابی کنید. اگرچه اینستاگرام کاملاً به دلیل غیرفعال کردن اکانت ها به اشتباه شناخته شده است، اما باید فرم من در اینستاگرام غیرفعال شده بود را پر کنید و آن را ارسال کنید.

اینستاگرام بلافاصله پس از ارسال فرم با شما تماس خواهد گرفت و حساب شما را بررسی خواهد کرد. اگر بازبینی موفقیت آمیز باشد، تنها در این صورت می توانید حساب خود را بازگردانید. به احتمال زیاد، اگر اکانت توسط اینستاگرام به دلیل نقض دستورالعمل ها و سیاست های اینستاگرام غیرفعال شده باشد، حداقل سه روز طول می کشد تا حساب شما بررسی شود.

 1. چقدر طول می کشد تا اینستاگرام هویت شما را تایید کند؟
  پس از تکمیل فرآیند بررسی با آپلود سلفی ویدیویی و اطلاعات شناسه، باید حداقل دو روز کاری منتظر بمانید. کل فرآیند بررسی تا دو روز طول می کشد تا تکمیل شود، اما در موارد تاخیر، ممکن است بسیار بیشتر طول بکشد.

تا زمانی که هویت شما تایید نشود، نمی توانید به اکانت اینستاگرام خود دسترسی داشته باشید، به این معنی که نمی توانید وارد حساب کاربری خود شوید.

تنها پس از تأیید موفقیت آمیز ID شما و تأیید اینکه شما مالک حساب هستید، به حساب اینستاگرام دسترسی خواهید داشت. پس از تأیید هویت، یک ایمیل تأیید با پیوند بازنشانی رمز عبور دریافت خواهید کرد.

دوستان آژانس مدلین همیشه در تلاش بوده است تا تمام راه کارها را به زبان ساده برای شما بیان کند.

شما میتوانید با دنبال کردن اینستاگرام آژانس مدلین به نام کاربری @medellin.ir ، از ما حمایت کنید.و اگر در مراحلی نیاز به کمک داشتید به شماره واتسآپ (09126778304) پیام ارسال نمایید.

و همچنین میتوانید مطالبی از قبیل تیک آبی اینستاگرام به روش مدیا پارتنر ، گرفتن تیک تلگرام در 3 مرحله ، چگونه در صفحه اول گوگل قرار بگیریم ، کپی رایت اینستاگرام و چگونه اکانت فیسبوک را یه صورت موقت و دائم حذف کنیم را مطالعه کنید.


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *